Jsem designer značek,
které potřebují fungovat
i vypadat skvěle.

Budu vaším spolehlivým průvodcem a navigátorem během celého procesu tvorby. Od logotypu po poslední razítko.

Vytvořím funkční CI

Nejsem designer s klapkami na očích – navedu vás správným směrem ve všech fázích projektu. Společně prozkoumáme cíle a potřeby vašich zákazníků a možné cesty, kudy se vydat. Tu nejlepší z nich potom zpracuji do nové vizuální identity. Kde bude potřeba, doporučím špičkové profesionály. 

Poradím s redesignem 

Probereme, kde a jak začít a na co si dát pozor. Zhodnotíme, co zachovat a co raději předělat. Následně spolu můžeme projekt zrealizovat. A nebo můžu dohlédnout na to, aby redesign proběhl efektivně.

Zpracuji grafiku webu.

Kromě vaší značky obleču i váš web. Máte hotové wireframy? Skvělé. Přetavím je v precizní grafický návrh a předám k realizaci kodérovi.

Obchodní údaje: Vít Rýznar, Javorová 19, Zábřeh, 789 01 / IČ: 74715658 / zapsán u Živnostenského Úřadu Zábřeh / nejsem plátce DPH

Je libo novou vizuální identitu?

[unex_ce_button id="content_pa1ap0rna" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="28px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="2px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.reasonar.com/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]Ozvěte se[/ce_button]